Włosy

Uczesanie idealnie dobrane

 

 

Zastanawiasz się, jaka fryzura będzie dla ciebie odpowiednia: długie, opadające na ramiona włosy, półdługie obcięte na pazia, a może krótkie strzyżenie? Pomożemy ci dopasować uczesanie do kształtu twojej twarzy i rodzaju włosów.

 

 

 

 

 

Długie i lśniące

Gęste, błyszczące włosy sięgające za ramiona wyglądają pięknie. Dodają kobiecie uroku, ale tylko wtedy, gdy są zadbane. Im są dłuższe, tym intensywniejszej pielęgnacji potrzebują, a także przemyślanej stylizacji. Inaczej staną się matowe, a fryzura będzie nieciekawa. Zamiast zdobić, "odbiorą" urodę.

STRZYŻENIE

FARBOWANIE

PIELĘGNACJA I STYLIZACJA

Krótkie, łatwe do ułożenia kosmyki

Żadna inna długość włosów nie daje tak dużych możliwości doboru fryzury do kształtu twarzy. Doświadczony fryzjer potrafi tak ostrzyc pasma, aby podkreślić jej atuty, a pozostawić na drugim planie te fragmenty twarzy, które nie są doskonałe. Pielęgnacja krótkich kosmyków jest dość łatwa, należy tylko uważać, by ich nie obciążać nadmiarem kosmetyków.

STRZYŻENIE

FARBOWANIE

PIELĘGNACJA I STYLIZACJA

Półdługie, zadbane pasma

Idealne są dla pań, które nie chcą albo nie mogą mieć zbyt długich, czy za krótkich włosów. Pragną wyglądać kobieco, ale zarazem poświęcać niewiele czasu na modelowanie i pielęgnację pasm. W wypadku fryzur półdługich (strzyżenie typu paź lub bob) możliwości ich stylizacji są bardzo duże. Pod warunkiem oczywiście, że pasma zostaną perfekcyjnie obcięte. Wtedy właściwie same się układają.

STRZYŻENIE

FARBOWANIE

PIELĘGNACJA I STYLIZACJA