Włosy

PIĘKNO I OCHRONA WŁOSÓW

Lśniące, zdrowe i wypielęgnowane włosy są ozdobą każdej kobiety. Jednak nie każda z nas wie, że równie ważny jak stosowanie dobrego szamponu i odżywki jest odpowiedni wybór urządzeń, takich jak suszarka czy lokówka.

 

 

 

DELIKATNE SUSZENIE

Gorący strumień powietrza z suszarki ma około 80 stopni C, co pozbawia włosy naturalnej wilgotności. Stają się one kruche, łamliwe i tracą połysk oraz sprężystość. Suszarka Hydraprotect 2000 HP 4879 zapewnia szybkie, ale łagodne ułożenie fryzury. Urządzenie wyposażono w unikalny system Hydraprotect, który zapobiega przegrzaniu i przesuszeniu włosów. Czujnik podczerwieni, automatyczna regulacja temperatury oraz specjalny sygnał świetlny informują, że włosy są już suche. Natomiast suszarka Powerprotect Salon 2000 HP 4877 została tak zaprojektowana, by temperatura nadmuchu była stała i nie przekraczała 57 stopni C, co również chroni włosy przed utratą wilgoci.

DOMOWA STYLIZACJA

Kobiety lubią się zmieniać. Raz noszą włosy proste, raz skręcają je w loki. Philips daje wiele możliwości samodzielnego stylizowania fryzury. Najnowsza suszarko – lokówka Geometrics 6-w-1 HP 4696 ma aż 6 zamiennych nasadek modelujących: dużą, małą i spiralną lokówkę, szczotkę, prostownicę oraz karbownicę. System mocowania nasadek Easy Lock i chłodnej końcówki zapewniają wygodę użytkowania. Nową fryzurę i dobry humor gwarantuje również suszarko – lokówka Philips Slim Powerstylist HP 4693, która potrafi wyprostować włosy albo ułożyć je w miękkie fale. To urządzenie zatroszczy się odpowiednio o twoje włosy, ponieważ specjalna nasadka umożliwia równomierny nadmuch powietrza i skraca czas suszenia.