Włosy

O twoje włosy zadba natura

Zima i agresywne zabiegi fryzjerskie mogą spowodować, że twoja fryzura będzie daleka od ideału. Możesz temu zaradzić, stosując łagodne produkty, które łączą w sobie dobroczynne działanie roślin z osiągnięciami nowoczesnej kosmetologii.

Cudowne działanie oliwy z oliwek znały już nasze babcie. Dodawały ją do maseczek odżywiających włosy przygotowywanych domowym sposobem. Dziś ekstrakt z oliwek dojrzewających w słonecznym i ekologicznie czystym rejonie Toskanii stał się bazą produkowanych tam preparatów kosmetycznych z linii Naturae.

 

WYPIELĘGNUJE SUCHE

Dbałość o bujną czuprynę powinnaś zacząć od skóry głowy. Jakże często ulega ona podrażnieniom, nieprzyjemnemu napięciu i łuszczeniu. Niekiedy staje się to przyczyną wypadania włosów. Ale możesz tego uniknąć i znów cieszyć się piękną fryzurą – zdrową i błyszczącą. Delikatny szampon na bazie oliwy z oliwek odżywia suche włosy, a skórze głowy przywraca naturalną elastyczność i odpowiednie nawilżenie. Żywa gałązka oliwna zamknięta w przezroczystym flakonie stopniowo uwalnia substancje aktywne, dzięki temu preparat na długo zachowuje swoje wyjątkowe właściwości.

ODŻYWI ZNISZCZONE

Codziennie dbasz o skórę twarzy, stosując odpowiednie kremy. Dlaczego nie miałabyś tak samo postępować z włosami? Zwłaszcza, jeśli są przesuszone, łamią się lub rozdwajają. Zawarty w specjalnym kremie naturalny ekstrakt z oliwy z oliwek nawilża i odżywia nawet bardzo zniszczone i suche włosy. Preparat wzmacnia ich powierzchnię ochronną i wnikając głęboko w łodygę, odbudowuje strukturę wewnętrzną. Krem nie wymaga spłukiwania, dlatego jego działanie jest dłuższe i bardziej skuteczne. Nadaje włosom niepowtarzalny połysk. A ich rozczesywanie, zarówno na mokro, jak i na sucho, nie będzie już dla ciebie żadnym problemem.

W WYJĄTKOWY SPOSÓB

Te łagodne, naturalne preparaty do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych są absolutną nowością na naszym rynku. Można je kupić w wybranych aptekach na terenie całego kraju. Tam uzyskasz również fachową poradę i pomoc w doborze produktu odpowiedniego do twoich potrzeb.