Z D R O W I E


             DBAJ O SIEBIE

Cholesterol - wróg czy sojusznik - choć kojarzy się głównie z miażdżycą i groźbą zawału, cholesterol spełnia też ważną i pożyteczną funkcję w organizmie. 

Cholesterol - jak go utrzymać w ryzach - pełni w organizmie pożyteczną funkcję, ale gdy jest go za dużo, staje się szkodliwy. Dlatego z nadmiarem cholesterolu trzeba koniecznie walczyć. 

Za wysokie, za niskie... Kłopoty z ciśnieniem - czasem wystarczy zmiana diety i więcej ruchu, a ciśnienie się reguluje. Ale jeśli znacznie odbiega od normy, trzeba ratować się lekami.

Kuracje, które oczyszczą twój organizm z toksyn - jesteś znużona, masz szarą cerę i podkrążone oczy? Pozbądź się toksyn, a odzyskasz wigor oraz ładny wygląd w jeden dzień.

Nasze zęby i dziąsła mogą być zdrowsze - a dzieje się to za sprawą sprzętu, który bardzo ułatwia dentyście postawienie precyzyjnej diagnozy oraz leczenie. 

Prawdy i mity o solarium - zimą pokusa opalania się jest duża. Wiele z nas marzy przecież o pięknej skórze w odcieniu czekoladki. Ale czy to jest zdrowe? 

Weź sobie nogi do serca - lekceważysz niebieskawe żyłki na łydkach. Gdy wieczorami dokuczają ci obrzęki, machasz ręką - przecież do rana przejdzie. Tymczasem schorzeniami nóg trzeba zająć się jak najwcześniej.

Witaminy i minerały dla... - każda z tych substancji jest niezbędna dla zdrowia, ale niektórych bardziej potrzebują panie, innych zaś panowie.

Zęby białe, bielsze, jeszcze bielsze... - muszą być zdrowe i zadbane. A jeśli marzy nam się olśniewający uśmiech gwiazdy filmowej, możemy zęby jeszcze wybielić.

Egzotyczne masaże dla zdrowia i urody - są balsamem dla ciała i duszy. Poprawiają kondycję, łagodzą rozmaite bóle, pomagają się odprężyć i zwalczyć stres.

Miód posiada leczniczą moc - może z powodzeniem zastąpić rozmaite pigułki, krople czy syropy. A to dzięki zawartości substancji mających wyjątkowe walory zdrowotne.

Seans w saunie - nie tylko rozgrzewa ciało. Jej dobroczynny wpływ szczególnie można odczuć zimą, gdy brak nam odporności i chęci do życia.

Zdrowie